Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-063516/0000

Emmy Zweybrück

Emmy Zweybrück - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1890 - 1956 New York) 2 Bilder "Köpfe", rechts unten mit Nachlassstempel Prof. Emmy Zweybrück-Prochaska, Mischtechnik auf braunem Papier, ca. 19 x 19 cm und ca. 20 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.07.2016 - 16:56

Vyvolávací cena:

Emmy Zweybrück

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.07.2016 - 16:56
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.07. - 20.07.2016