Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015506/0006

Ludwig Heinrich Jungnickel *

(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Gams", signiert L. H. Jungnickel, Kohle auf Papier, Ausschnitt 23,5 x 31,5 cm, gerahmt, verglast, Lichtränder partiell stockfleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2016 - 16:15

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Ludwig Heinrich Jungnickel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2016 - 16:15
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.06. - 06.07.2016