Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015508/0005

Ida Piesch *

(Cilli 1913-1990 Klagenfurt) "Bildnis des Malers Adolf Christl", signiert I. Piesch, Öl auf Platte, 100 x 68 cm, gerahmt, partiell mit Abblätterungen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2016 - 16:28

Vyvolávací cena:

Ida Piesch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2016 - 16:28
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.06. - 06.07.2016