Čís. položky 193-015624/0008

Dominik Loisel

Dominik Loisel - Umění, starožitnosti, šperky

(um 1900) "Mädchenbildnis", signiert D. Loisel, datiert 1926, Pastell auf Karton, 26 x 22 cm, gerahmt, revers mit Widmung des Malers an Eduard Manhart, datiert Klagenfurt 10. Oktober 1926

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2016 - 16:49

Vyvolávací cena:

Dominik Loisel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.07.2016 - 16:49
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.06. - 06.07.2016