Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015555/0011

Ilse Mayr *

(Baden/Zürich 1921) "Stilleben mit Blumen und Früchten", signiert Ilse Mayr, datiert 62, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 45,5 x 57 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2016 - 16:59

Vyvolávací cena:

Ilse Mayr *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2016 - 16:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.06. - 06.07.2016