Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033802/0001

F. Degischer

F. Degischer - Umění, starožitnosti, šperky

(Österreichisch, 1. Hälfte 20. Jhdt.) "Stillleben mit Porzellan und Rosen" oben links signiert: F. Degischer, rückseitig Etikett: Gemälde Salon Hugo Arnot, Wien Nr. 4255, Öl auf Leinwand, ca. 53 x 68,5 cm, Krakelée, vergoldeter Rahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.06.2016 - 16:28

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

F. Degischer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.06.2016 - 16:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.06. - 30.06.2016