Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-032899/0036

Klassizistischer Spiegeloder Bilderrahmen, 19. Jhdt.

Klassizistischer Spiegeloder Bilderrahmen, 19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Nadelholz, teils Kirsch furniert, blattvergoldete geschnitzte Rosettenverzierung, Tafel später, Außenmaß ca. 72 x 60 cm, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

30.06.2016 - 16:51

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.06.2016 - 16:51
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.06. - 30.06.2016