Čís. položky 7113

Gartenfigur "Venus",

Gartenfigur "Venus", - Nábytek, koberce

20. Jh., vollplastischer Steinguss, Höhe 105 cm, Altersspuren.

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

28.06.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Gartenfigur "Venus",

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 28.06.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2016