Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020033/0009

Ludwig Koller, Wien 1922-1987

Ludwig Koller, Wien 1922-1987 - Kunst, Antiquitäten und Möbel

Wiener Vorstadt, Aquarell auf Papier, signiert Koller 81 29 x 39 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

29.06.2016 - 17:31

Vyvolávací cena:

Ludwig Koller, Wien 1922-1987

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 29.06.2016 - 17:31
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 18.06. - 29.06.2016