Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022584/0004

Hans Andreas

Hans Andreas - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1947 in Fürstenfeld, Sohn des Malers Hans Fronius) "Markt in Gabes (Tunesien)", handsigniert, datiert Andreas 93, Öl auf Leinwand (Spachteltechnik), 55 x 68 cm, Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

04.07.2016 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Hans Andreas

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2016 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.06. - 30.06.2016