Čís. položky 191-022570/0007

Pipo Peteln *

(Marburg/Drau 1892-1973 Graz) Landschaft mit Gehöft im Morgennebel, monogrammiert, datiert P 47, Aquarell auf Papier, Blattgröße 28 x 40 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

04.07.2016 - 15:12

Vyvolávací cena:

Pipo Peteln *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.07.2016 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.06. - 30.06.2016