Čís. položky 191-022446/0003 -

Carl Rotky *

Carl Rotky * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Blumenstillleben, handsigniert Carl Rotky, Linolschnitt in Farbe (Handdruck), Stockgröße 24 x 16,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stark stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

04.07.2016 - 15:40

Vyvolávací cena:

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2016 - 15:40
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.06. - 30.06.2016