Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022584/0005

Leo Scheu *

Leo Scheu * - Umění, starožitnosti, šperky

(Olmütz 1886-1958 Graz, Studium Malschule von F. Jaschke sowie Prager Akademie) Stillleben, handsigniert Leo Scheu sowie rückseitiger Nachlassstempel, Öl/Karton, Bildausschnitt 50 x 32 cm, rechts unten brüchig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

04.07.2016 - 17:24

Vyvolávací cena:

Leo Scheu *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2016 - 17:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.06. - 30.06.2016