Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063426/0002

Leopold Munsch

(Wien 1826-1888 Preßburg) Kleiner Waldweg, Nachlaßstempel Munsch, rückseitig bezeichnet aus dem Nachlasse von Hermine Munsch gemalt von ihrem Vater L. Munsch Wien 1875, Öl auf Leinwand, 25,5 x 38 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.12.2017 - 14:25

Vyvolávací cena:

Leopold Munsch

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2017 - 14:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online