Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023010/0002

Maler des 20. Jh.

"Blumenkorb", rechts unten monogrammiert, Öl auf Karton, ca. 50 x 70 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.12.2017 - 14:05

Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 06.12.2017 - 14:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online