Karl Dopler *
(Wien 1891-1967) "Affen", rechts unten signiert Karl Dopler, Öl auf Karton, ca. 59 x 46 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
06.12.2017 - 14:18
- Vyvolávací cena:
Karl Dopler *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.12.2017 - 14:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.600,- do EUR 4.500,-