Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023159/0006

Rudolf Hoflehner *

(Linz 1916-1995 Toskana) "Ecce Homo", rechts unten signiert Hoflehner, Radierung, nummeriert 79/180, Darstellungsgröße, ca. 40 x 54 cm, Blattgröße ca. 50 x 66 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.12.2017 - 14:41

Vyvolávací cena:

Rudolf Hoflehner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.12.2017 - 14:41
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online