Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023201/0041

Franz Glaubacker *

(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Gebirgslandschaft", rechts unten signiert und datiert F. Glaubacker (19)53, Aquarell auf Papier, Passepartoutausschnitt ca. 13 x 19 cm, Passepartoutgröße ca. 30 x 40 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.12.2017 - 14:50

Vyvolávací cena:

Franz Glaubacker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 06.12.2017 - 14:50
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online