Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044452/0002

Altschliffdiamant Kulturperlenbrosche

Gold 585, Silber 800, Altschliffbrillanten und -diamanten zus. ca. 1,80 ct, Kulturperle Durchmesser ca. 9 mm, 11,8 gøG10

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

15.12.2017 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck - Weihnachtsauktion
Datum: 15.12.2017 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.11. - 14.12.2017