Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-095532/0001

Spiegelrahmen,

20. Jh., Holz geschnitzt, versilbert und vergoldet, Engelsköpfchen vor barockisierenden Ornamenten, 22 x 29 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

30.11.2017 - 14:05

Vyvolávací cena:

Spiegelrahmen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Weihnachtskrippen, Skulpturen und Volkskunst
Datum: 30.11.2017 - 14:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online