Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035181/0016

Ines Höllwarth *

(Salzburg 1939 geb.) Ohne Titel, signiert unten rechts: Ines Höllwarth, Acryl auf Papier, ca. 30 x 40 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.11.2017 - 14:40

Vyvolávací cena:

Ines Höllwarth *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 30.11.2017 - 14:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.11. - 30.11.2017