Ikone 19. Jh.
"Gottesmutter von Smolensk", Temperamalerei auf Holz, vergoldetes Metalloklat, ca. 22 x 18 cm, Metalloklat etwas beschädigt, Befestigung fehlt
Expert: Christian Wiesinger
06.07.2016 - 16:32
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Ikone 19. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 16:32 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.06. - 06.07.2016 |