Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034108/0009

Waldemar Kolmsperger d. Ä.

Waldemar Kolmsperger d. Ä. - Umění, starožitnosti, šperky

(Berchtesgaden 1852-1943 München) "Seine Tochter Wetti bei der Hausaufgabe des Rechnens" oben rechts signiert: W. Kolmsperger, datiert: 1880,Öl auf Leinwand, ca. 41 x 35 cm, Goldstuckrahmen, dieser beschädigt Ruf 2800

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.06.2016 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Waldemar Kolmsperger d. Ä.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.06.2016 - 15:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.06. - 23.06.2016