Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033990/0001

Normann

(Maler um 1900) "Landschaft mit Schäfer" unten links undeutlich signiert: Philipp? Normann, Öl auf Holz, ca. 14 x 27 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.06.2016 - 16:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Normann

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.06.2016 - 16:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.06. - 23.06.2016