Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-010847/0005

Brillant Ring ca. 0,45 ct

Brillant Ring ca. 0,45 ct - Schmuck und Uhren

Weißgold 750, 5,1 g, RW 59, Österr. Amtspunze 1922 - 2001 øg5

Expert: David Drexel David Drexel
+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

23.06.2016 - 17:46

Vyvolávací cena:

Brillant Ring ca. 0,45 ct

+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 23.06.2016 - 17:46
Prohlídka: 13.06. - 23.06.2016