Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-222986/0001

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Schmuck und Uhren

Ring, Gold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,50 ct, RW 68, 7,4 gøg7

Expert: Julie Leroux

20.06.2016 - 16:25

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 20.06.2016 - 16:25
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 14.06. - 20.06.2016