Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-040779/0003

Brillant Onyxgarnitur

Brillant Onyxgarnitur - Schmuck

Gold Rosegold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,20 ct, best. aus: Ring, RW 59, 2 Manschettenknöpfe, Anstecknadel, 23,2 gøg20

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

16.06.2016 - 17:34

Vyvolávací cena:

Brillant Onyxgarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 16.06.2016 - 17:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.06. - 15.06.2016