Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033667/0005

Hermann Preyer

Hermann Preyer - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Innsbruck 1886-1914) "Ansitz Gerolsbach bei Innsbruck" unten links signiert: Herm. Preyer, Öl auf Karton, ca. 49 x 69 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

16.06.2016 - 15:29

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Hermann Preyer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2016 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.06. - 16.06.2016