Čís. položky 195-033975/0002

Art Poster "FIFA World Cup Germany 2006"

Art Poster "FIFA World Cup Germany 2006" - Umění, starožitnosti, šperky

mit Motiv "Football on the field" von Markus Lüpertz, 2004, unten rechts signiert, Auflagenr.: 315/800, Offsetdruck, ca. 97 x 66 cm, 1 Echtheitsgarantie, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

16.06.2016 - 15:47

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.06.2016 - 15:47
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.06. - 16.06.2016