Čís. položky 110-019679/0025

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Umění a starožitnosti

ohne Titel Radierung, signiert Schmögner, 17,5 x 13 cm. Nr. 6/25 verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:09

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:09
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016