Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-415934/0002

Max Heinze 1883 - 1966

Max Heinze 1883 - 1966 - Umění a starožitnosti

Wandrelief, Tanzendes Mädchen, Keramik, färbig staffiert, gemarkt "CD" Höhe 29 cm

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:23

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Max Heinze 1883 - 1966

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:23
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016