Čís. položky 110-019954/0001

Drago Prelog *

(Cilli 1939 geb., lebt und arbeitet in Wien) Betitelt "B" Druckgraphische Mischtechnik 15 x 12 cm signiert Prelog 1995 Nr. 79/100, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Drago Prelog *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:30
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016