Čís. položky 110-019842/0001

Dekorativer Henkelkrug, 6 Becher

Dekorativer Henkelkrug, 6 Becher - Umění a starožitnosti

Glas, farblos bunt gemalte Blüten mit Spinnennetzdekor Goldrand, Höhe 30 bzw. 15 cm Anfang 20. Jh. Gebrauchsspuren Gläser am Rand gering bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:32

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:32
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016