Čís. položky 210-416094/0002

Wanddekoration

Wanddekoration - Umění a starožitnosti

Relief, Maria mit Kind, Keramik, färbig staffiert, gemarkt Keramos Wien Nr. 1672 ovale Form ca. 31,5 x 26 cm

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:33

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Wanddekoration

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:33
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016