Čís. položky 110-019765/0001

5 Wiener Bronzen

5 Wiener Bronzen - Umění a starožitnosti

färbig staffiert, Höhe 3-4 cm gemarkt FB, neuzeitlich

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:35

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

5 Wiener Bronzen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:35
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016