Čís. položky 110-019679/0023

Hermann Härtel *

Hermann Härtel * - Umění a starožitnosti

(Klosterneuburg 1943 geb.) Salzburg, Radierung, signiert, Hermann Härtel, betitelt, Nr. 111/200 20,5 x 28,5 cm verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:36

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

reduced from original
EUR 80,-

Hermann Härtel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:36
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016