Čís. položky 110-019939/0005

F. Stoitzner

(Wien um 1920) Stilleben mit Blumen, Humer und Früchten, Öl auf Karton signiert F. Stoitzner, 13,5 x 17 cm in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:37

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

F. Stoitzner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:37
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016