Čís. položky 110-019939/0015

Künstler 1. hälfte 20. Jh.

Landschaft mit Heustadel, Öl auf Karton, bezeichnet Weinovich, 15,5 x 23 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:37

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstler 1. hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:37
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016