Čís. položky 110-019851/0001

9 Masse Figuren

9 Masse Figuren - Umění a starožitnosti

davon 5 Indianer, 1 Pferd mit Reiter, 1 Gefesselter, 2 Banditen, sieben bezeichnet Dipple Dopple Austria, bunte Bemalung, dazu 1 Tippi, gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:40

Vyvolávací cena:

9 Masse Figuren

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:40
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016