Čís. položky 110-019893/0005

Henkelkann "Aftawa" Zinnlegierung,

Henkelkann "Aftawa" Zinnlegierung, - Umění a starožitnosti

orientalischer Dekor Höhe 43 cm. 20. Jh. Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:45

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:45
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016