Čís. položky 110-019236/0067

Schützenscheibe

Schützenscheibe - Umění a starožitnosti

bunte Bemalung Winterlandschaft Öl auf Holz, beschriftet "Im Jahre 1808" Dm. ca. 49 cm. neuzeitlich, bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:50

Vyvolávací cena:

Schützenscheibe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:50
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016