Čís. položky 110-019877/0027

Bauerntruhe,

Bauerntruhe, - Umění a starožitnosti

sogen. Bankholztruhe, ehemals gefasster Zirbenholzkorpus, des 18. Jh, mit ergänztem Sockelbereich, ca. 76 x 168 x 67 cm, Altersspuren

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

15.06.2016 - 16:55

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Bauerntruhe,

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:55
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016