Čís. položky 110-019996/0006

Wilhelm Wodnansky *

Wilhelm Wodnansky * - Umění a starožitnosti

(Wien 1876-1958) Weite Landschaft, figural Staffiert, Aquarell auf Papier signiert Wilh. Wodnansky 40 x 50,5 cm. etwas beschädigt, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 16:57

Vyvolávací cena:

Wilhelm Wodnansky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 16:57
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016