Čís. položky 110-019996/0008

Leopold Welleba

(Vedutenmaler, tätig um 1930 in Wien) Dürnstein i. d. Wachau, Mischtechnik auf Papier, signiert Leopold Welleba, betitelt, 35 x 26,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:02

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Leopold Welleba

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:02
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016