Čís. položky 210-412585/0003

Künstler 18. Jh.

Künstler 18. Jh. - Umění a starožitnosti

Landschaft, figural staffiert Öl auf Leinen 89 x 110 cm. Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:03

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Künstler 18. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:03
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016