Čís. položky 110-019757/0005

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Umění a starožitnosti

colorierte Lithographie, Kirchenplatz, figural staffiert, ca. 26 x 37 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:04

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

reduced from original

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:04
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016