Čís. položky 110-019921/0004

Erich Eibl *

Erich Eibl * - Umění a starožitnosti

(Neukirchen bei Eger 1945 geb.) Der Griller, Mischtechnik auf Papier, signiert Eibl, 24 x 34 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:06

Vyvolávací cena:

Erich Eibl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:06
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016