Čís. položky 110-019859/0001

Marie von Arnsburg

Marie von Arnsburg - Umění a starožitnosti

(Wien 1853-1940) Volksgarten im Hintergrund die Hofburg, Aquarell auf Papier signiert Marnsburg, 34,5 x 46 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:10

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

reduced from original

Marie von Arnsburg

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:10
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016