Čís. položky 110-019882/0005

Leopold Bittenauer *

Leopold Bittenauer * - Umění a starožitnosti

(1899-1974 Aspern a. d. Zaya/ Wien) Burgruine Aggstein in der Wachau, Öl auf Karton, signiert L. Bittenauer, 32,5 47,5 cm gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:13

Vyvolávací cena:

Leopold Bittenauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:13
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016