Čís. položky 110-019923/0009

Franz Rösler *

(Wunzerlsdorf 1864-1941 Polau) Auffliegende Enten am See, Mischtechnik auf Papier, signiert F. Rösler 27 x 42 cm in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Rösler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:14
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016